Wysyłka

KOSZTY DOSTAWY

Koszt dostawy obliczany jest automatycznie po umieszczeniu produktów w koszyku oraz wybraniu ich ilości.
Koszty dostawy uzależnione są od  ceny zamawianych produktów oraz sposobu dostawy:

Poczta Polska – paczka ekonomiczna:
do 4 pojedynczych sztuk Introfloss (lub 2 zestawów) – 8,50 PLN
od 4 do 8 pojedynczych sztuk Introfloss (lub od 2 do 4 zestawów) – 9,90 PLN
powyżej 8 pojedynczych sztuk Introfloss (lub powyżej 4 zestawów) – wycena indywidualna

Paczkomaty InPost
do 30 pojedynczych sztuk Introfloss (lub 15 zestawów) – 12,99 PLN
powyżej 30 pojedynczych sztuk Introfloss (lub powyżej 15 zestawów) – wycena indywidualna

SPOSÓB DOSTAWY

Dostawa Towarów odbywa się na adres wskazany przez Kupującego w trakcie składania Zamówienia. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie dostarczane są w zabezpieczonych paczkach za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich.

CZAS DOSTAWY

W Introfloss dokładamy wszelkich starań, aby złożone przez Ciebie Zamówienie zostało zrealizowane w możliwie w jak najkrótszym czasie.
Towary, za które Kupujący dokonuje przedpłaty przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych, będą wysyłane dopiero po zaksięgowaniu płatności na koncie Sprzedającego. Czas realizacji Zamówienia jest więc liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na firmowym koncie.
Czas realizacji Zamówienia wynosi 2 dni robocze. Do ww. czasu realizacji Zamówienia należy doliczyć termin dostawy (przeważnie 1-3 dni roboczych):

 CZAS DOSTAWY = CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA (TJ. PRZYGOTOWANIE TOWARU PRZEZ SKLEP – 2 DNI ROBOCZE) + DOSTAWA (OK. 1-3 DNI ROBOCZYCH)

Staramy się, aby czas realizacji Zamówienia był jak najkrótszy. W razie wydłużenia czasu oczekiwania na przesyłkę, Kupujący zostanie powiadomiony o tym fakcie drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Shopping Cart